Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Stuba Nikula

Toimitusjohtaja

stuba.nikula@eventshelsinki.fi
+358 40 555 5540

Satu Tujunen

Hallintopäällikkö

satu.tujunen@eventshelsinki.fi
+358 40 717 4411

Oivi Laine

Taloussuunnittelija

oivi.laine@eventshelsinki.fi
+358 50 559 6414

Markkinointi ja viestintä

Petra Majander

Myynti- ja markkinointijohtaja

petra.majander@eventshelsinki.fi
+358 50 528 9736

Tiia Tuovinen

Markkinointipäällikkö

tiia.tuovinen@eventshelsinki.fi
+358 50 326 9962

Laura Gottleben

Viestintäpäällikkö

laura.gottleben@eventshelsinki.fi
+358 50 468 7243

Oona Simolin

Markkinointikoordinaattori

oona.simolin@eventshelsinki.fi
+358 50 550 5633

Turkka Ylinen

Viestintäkoordinaattori

turkka.ylinen@eventshelsinki.fi
+358 50 348 0580

Marita Haukemaa

Graafinen suunnittelija

marita.haukemaa@eventshelsinki.fi
+358 50 434 5442

Ohjelmatuotanto

Marko Ahtisaari

Taiteellinen johtaja, Helsingin juhlaviikot

marko.ahtisaari@helsinkifestival.fi

Riitta Aittokallio

Projektijohtaja

riitta.aittokallio@eventshelsinki.fi
+358 50 350 6722

Susa Nokelainen

Projektipäällikkö

susa.nokelainen@eventshelsinki.fi
+358 50 593 3438

Emma Abendstein

Projektipäällikkö

emma.abendstein@eventshelsinki.fi
+358 40 519 3407

Marianne Saukkonen

Vastaava tuottaja

marianne.saukkonen@eventshelsinki.fi
+358 40 334 7148

Emma Lumme

Vastaava tuottaja

emma.lumme@eventshelsinki.fi
+358 50 339 7761

Kristiina Vuorela

Vastaava tuottaja

kristiina.vuorela@eventshelsinki.fi
+358 40 516 0656

Niko Wilkinson

Vastaava tuottaja

niko.wilkinson@eventshelsinki.fi
+358 50 365 0019

Maarit Roschier

Vastaava tuottaja

maarit.roschier@eventshelsinki.fi
+358 40 1688 212

Matti Vuorela

Vastaava tekninen tuottaja

matti.vuorela@eventshelsinki.fi
+358 45 662 4449

Tavoitat meidät myös osoitteesta info@eventshelsinki.fi