Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Stuba Nikula

Toimitusjohtaja

stuba.nikula@eventshelsinki.fi
+358 40 555 5540

Sari Väänänen

Hallintopäällikkö (vt)

sari.vaananen@eventshelsinki.fi
+358 50 322 2373

Oivi Laine

Taloussihteeri

oivi.laine@eventshelsinki.fi
+358 50 559 6414

Markkinointi ja viestintä

Milla Visuri

Markkinointivastaava

milla.visuri@helsinkifestival.fi
+358 40 124 5161

Laura Gottleben

Vastaava tiedottaja

laura.gottleben@helsinkifestival.fi
+358 50 468 7243

Marita Haukemaa

Graafinen suunnittelija

marita.haukemaa@eventshelsinki.fi
+358 50 434 5442

Ohjelmatuotanto

Susa Nokelainen

Vastaava tuottaja (Lux Helsinki)

susa.nokelainen@eventshelsinki.fi
+358 50 5933438

Marianne Saukkonen

Vastaava tuottaja (Helsinki-päivä, Tuomaan markkinat)

marianne.saukkonen@eventshelsinki.fi
+358 40 334 7148

Maarit Roschier

Vastaava tuottaja (Kiinalainen uusivuosi, Veteraanijuhla, Pormestarin itsenäisyysjuhla)

maarit.roschier@eventshelsinki.fi
+358 40 1688 212

Saara Juvonen

Vastaava tuottaja (Helsingin juhlaviikot, esittävät taiteet ja kaupunkitapahtumat)

saara.juvonen@helsinkifestival.fi
+358 40 801 9137

Kristiina Vuorela

Vastaava tuottaja (Helsingin juhlaviikot, klassinen musiikki)

kristiina.vuorela@helsinkifestival.fi
+358 40 516 0656

Niko Wilkinson

Vastaava tuottaja (Helsingin juhlaviikot, Huvila-teltta)

niko.wilkinson@helsinkifestival.fi
+358 50 365 0019

Tavoitat meidän myös osoitteesta info@eventshelsinki.fi